Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret86029
DİŞ BEYAZLATMA

Diş Beyazlatma, dişlerin yüzeyindeki gözenekli mine yapısında oluşan renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderildiği kozmetik bir çözümdür. Dişlerin doğal renkleri yıllarla, dış etkenlerle koyulaşır. Muayenehanede veya evde yapılabilen diş beyazlatma işlemi ile dişler 2-10 ton açılarak tatmin edici bir beyazlama ve güzel bir gülüş elde edilir. Bleaching işlemi mutlaka profesyonel kontrol altında uygulanmalıdır. Dişlerde iki çeşit renklenme oluşur:

İç renklenme: Dişin içine nüfuz etmiş ve fırçalama ile giderilemeyen lekelerdir. Dişlerin oluşumları sırasında oluşan yapısal bozukluklar da (ilaçlara bağlı veya fazla flor alımına bağlı vb.) bu sınıfa girer. Bleaching işlemi bu tip vakaların büyük bir kısmında çok başarılı olur.

Dış Renklenme: Diş yüzeyine sigara, çay, kahve kola gibi boyayıcı bazı gıdalardan yapışan renklenmelerdir. Çoğunlukla diş taşı temizliği ve sonrasında bu lekelerden kurtulmak mümkündür.

Diş beyazlatma işleminde dikkat edilmesi gereken konular:

  •  Dişetlerini dikkatli bir şekilde korumak
  •  Kullanılan ilacın yoğunluğu ile kullanım sürelerinin doğru ayarlanması (bleaching jelleri farklı oranlarda carbamid peroksit içermektedir).

 Diş beyazlatma işlemi esnasında veya daha sonra bazı kişiler hafif bir hassasiyet şikayetinde bulunurlar. Bu hassasiyet 1- 3 gün arasında tamamen kaybolacaktır. Önemli olan uygulanan tedavinin gerektirdiği adımların eksiksiz ve doğru olarak yerine getirilmesidir. Diş beyazlatma işlemi diş hekimleri tarafından yapıldığında zararsız ve çok etkili bir metodudur.

Beyazlatma işlemi 2 şekilde uygulanır.

 Ofis bleaching: Ofis ortamında 1 saat içinde gerçekleştirilen Power Blaeching beyazlatıcı jel ve ışıktan oluşan, kısa sürede diş rengini 6-8 ton açabilen en hızlı, güvenilir ve etkili beyazlatma sistemidir.

Home bleaching: Evde diş beyazlatma ağızdan alınan basit bir ölçü ile kişiye özel hazırlanan plastik ağızlıkların içine carbamid peroksit esaslı jeller konularak yapılan beyazlatma işlemidir. Ortalama 5-7 günde istenen beyazlama sağlanır. Günde 4-8 saat takılması gereklidir (renge ve jele bağlı olarak değişebilir).

 

 
ÖZEL NAZİLLİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
313 75 25 -- 5555575025
ATATÜRK BULVARI MİMAR SİNAN CAD SAĞLIK APT.
.
.
.
.
.
.
.
 
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 

.
.
.
.
.
.
Kuşadası bleaching,  kuşadası bleaching, kuşadası bleaching,  kuşadası bleaching, kuşadası bleaching, kuşadası bleaching, kuşadası bleaching,  kuşadası bleaching, kuşadası bleaching, kuşadası diş beyazlatma, kuşadası diş beyazlatma, kuşadası diş beyazlatma, kuşadası diş beyazlatma,  kuşadası diş beyazlatma,  kuşadası diş beyazlatma,  kuşadası diş beyazlatma,  kuşadası diş beyazlatma,  kuşadası diş beyazlatma , kuşadası gülüş tasarımı, kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı , kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı,  kuşadası gülüş tasarımı, kuşadası gülüş tasarımı 
SAĞLIK TURİZMİ, KUŞADASI İMPLANT, KUŞADASI ESTETİK, , KUŞADASI  ZİRKON,  KUŞADASI ORTODONTİ,  YURTDIŞI HASTALARI, İMPLANT, DİŞ BEYAZLATMA, BONDİNG, AYDINDA DİŞ HEKİMİ , DENİZLİDE DİŞ HEKİMİ, YAPRAK PORSELEN, PEMBE ESTETİK, PERİODONTAL CERRAHİ, GÖMÜK DİŞ 
DİŞ HEKİMİ NURCAN KOŞAR, DİŞ HEKİMİ OLGUN KOŞAR
  
5794 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın